• Неодамнешно
  • -30 %
JEXXI Мода Претерани Накит Кристално Сребро Свадба Прстен Нови 2017 Anel Feminino Денот на Вљубените Подароци Партија Прст Прстени

JEXXI Мода Претерани Накит Кристално Сребро Свадба Прстен Нови 2017 Anel Feminino Денот на Вљубените Подароци Партија Прст Прстени

DEN 225.00
DEN 320.64

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Стерлинг Сребрена Свадба Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Сребрени Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден сребрен накит
Компатибилност:
жените прстени
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
sterling silver прстени

Слични производи во категоријата