• Неодамнешно
  • -31 %
YULUCH Модерен личност претерани fishbone прстен Денот на Вљубените жените елегантен накит златен прстен за девојки подароци

YULUCH Модерен личност претерани fishbone прстен Денот на Вљубените жените елегантен накит златен прстен за девојки подароци

DEN 143.00
DEN 206.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
17
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YULUCH
is_customized:
No
Број На Модел На:
R0023
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Злато
Стил:
Моден
Пакување:
1 Парче

Слични производи во категоријата