• Неодамнешно
  • -10 %
Dolaime Саќе Механички Стил Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Прстен Матурска Мода за Мажи Прстен 14mm R605

Dolaime Саќе Механички Стил Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Прстен Матурска Мода за Мажи Прстен 14mm R605

DEN 259.00
DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е одговорен за сите понатамошни на превозот обвиненија.
Т/T ,Alipay Excrow ,Кредитна картичка,Запад Унија
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Име на производ : RING
Материјал : нерѓосувачки челик
САД големина : 7/8/9/10/11/12/13
Тежина : 12g/pc (прибл.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали .Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.5 инчи во мерењето.)
Боја : како на сликата покажува

Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R605
Површината Ширина:
14mm
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Dolaime
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата