• Неодамнешно
  • -29 %
Szjinao Чист 925 Sterling Silver Жените Белиот Оган Опал Прстени Исламот Свадба Партија Ангажман Љубов Anel Гроздобер Парична Казна Накит

Szjinao Чист 925 Sterling Silver Жените Белиот Оган Опал Прстени Исламот Свадба Партија Ангажман Љубов Anel Гроздобер Парична

DEN 1056.00
DEN 1487.52

Количината на стоката
Това е достапна


Szjinao Чист 100% 925 Sterling Silver Жените Белиот Оган Опал Прстени Исламот Свадба Партија Ангажман Љубов Anel Гроздобер Парична Казна Накит Спецификација : - Производство На Компанијата : Jin Ao
- Земја на Производство : Шенжен
Име : Прстени
- Точка Бр : JO202
- Стил : Гроздобер
- Техника : Рачно Изработени
- Метал : 925 Sterling Silver
- Метална Боја (Позлата) : Антички Сребрен
- Главниот Камен : Создадена Опал
- Главниот Камен Боја : Бела
- Прстени Големина се Достапни : available : НИ Големина #5 , #6 , #7 , #8 , #9 , #10
Производ Големина : Како на сликата покажува
- Производ Вкупна тежина : околу 10 g
- Количина : 1 Парче
- Карактеристики : Висок квалитет и Сосема Нов > Вистински објект е поубаво Пакетот вклучува : 1*1piece Случаен колокација прекрасен подарок кутија
(Security Пакување Превозот) Забелешка : ( Откако ќе го примените вашиот платни налози, брза испорака во рок од 48 часа ) за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Ние Поддршка Капка-Превозот.
Имајте пријатен ден! ① Сребро Poshing Платно (Цена на $ 0. Ако се најде купување на не-обврска за квалитет на среброто содржината на производи ,само да издава релевантни национални инспекција извештајот, можете да жалба нашата продавница,и се применуваат за 10 пати надомест на штета. 3 Што нудат најдобра вредност за вашите пари. Ние сме вистинити и веродостојни накит одлуки фабрика. 5 Вашите нарачки се испраќаат во рок од 48 часа, од понеделник преку петок., LTD" 1 сме признати глобален бренд и накит лидер со над 100,0000 задоволни клиенти низ целиот свет. нашите цени се фер и често пати најниска во индустријата.,LTD, тоа не е вреден за купување!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.9/компјутери )
② Исклучителен Подарок Кутија (Цена на $ 0.други "брендови"или"продавачи"просто купување и препродава нивните препродавачи дури и да си одат како копирање на нашиот стил и презентација.56/компјутери ) ве Молиме Имајте во предвид :Кутија Случаен Испратени,Сликата е Само За Референца Зошто Купи "Обама Златен Накит Co. 6 Сите Производи Бесплатен Превозот. Ако сакате да се идентификуваат сребро содржини, бидете сигурни да се најде на орган на националните професионални институции, не се слободни да се најде не-стручни институции или поединци да се погоди.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
szjinao
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Религиски
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
опал
Број На Модел На:
JO202
Верски Тип:
Исламот
CertificateType:
NGTC
Сертификат Број:
10172028333
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
трговија на големо цена:
рачно изработени Модни Женски прстен
Функција:
Солидна 925 Сребрен Прстен
прстен накит материјали:
Опал свадба прстен
Техника:
100% рачно изработени
дизајн:
engegement неколку прстени
Карактеристики:
Гроздобер Стил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
yes
Применливи повод:
подароци ,партија ,свадба ,ангажманот
Погоден за:
жена,жените,дама,Дами,девојка,госпоѓо и така натаму

Слични производи во категоријата