• Неодамнешно
  • -5 %
висок квалитет на злато жените Накит цвеќиња фабрика Остава партија ретро Австрија црвениот Кристал девојки големи Прстени женски луксузни подароци за љубовници

висок квалитет на злато жените Накит цвеќиња фабрика Остава партија ретро Австрија црвениот Кристал девојки големи Прстени женски

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9
Бренд Име:
LONUXN
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
f62
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Prong поставување
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
35*22MM

Слични производи во категоријата