• Неодамнешно
  • -35 %
АКО МЕ Гроздобер Геометриски Круг Прстен се Поставува за Жените Ретро Антички Златна Боја Опал Камен Shield Прстени Претера со Прст Накит

АКО МЕ Гроздобер Геометриски Круг Прстен се Поставува за Жените Ретро Антички Златна Боја Опал Камен Shield Прстени Претера со

DEN 114.00
DEN 175.20

Количината на стоката
Това е достапна


Чекор 5.
5) Накит одржување - ве Молиме прочитајте накит за нега на сликата подолу внимателно. Одберете заинтересирани стоки и потоа додадете во Количката.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние ќе ве информира со меѓународен повик или мејл пред испраќање. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот. Приказ на шопинг Количка и ги проверите сите ставки квантитет.
3) Боја Демонстрација - Поради разликата помеѓу секој екран, боја разлики треба да биде постои малку. Добредојдовте да се информирате.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
2) Накит Фото - Сите фотографии се вистинската фотографија демонстрација. Можете да испратите порака во ред страница за да известува ПРЕД ИСПЛАТА. Некои далечни Земја може да чини многу повеќе. Капка брод, исто така, е прифатен.
За ред информации - Ако клиенти, како и да се пополни во погрешна адреса информации или не како објект нареди, сакале да ја промените да било други предмети. Потоа магацин вработените можат да се подготват вашиот пакет порано и испраќање на време.
Чекор 4.
Ако сакате да го направите капка брод услуга со нас, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
За Превозот Методи & Превозот Период
Ние брод на сите парцели преку пост превозот начин или global express.
Чекор 3. (Производ, продажба цената не вклучувајќи било данок дел. Ви благодариме.
Чекор 6.
Чекор 2. Плати цел со соодветни плаќање начин.
За Нарачки
За акции - Ali Express систем ќе се намали акции количина по ред се платени,со цел да се осигура дека може да се купи на вашиот заинтересирани предмети и да се избегне стоки распродадени, ве молиме целосно плаќање порано кога ќе се направи нарачка. Виза, Мастеркард, Western Union, Кредитна Картичка, Дебитни картички и Alipay. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата. Вистински превозот период не е фиксна, како и одложувањето е нормално поради неконтролирано фактори, на пр.
Повратни информации
Вашиот клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
АКО МЕНЕ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Цинк Легура Метал, Среќа Опал Камен, Бел Камен
Стил:
Гроздобер Класичен Трендовски Секојдневен Мода Се Претерува
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Обликот:
Геометриски Круг, Rhombus Форма
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Брзо Express:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМСARAMEX Бесплатен Превозот...
Бои:
Сребрена Боја Види слика во детали
Сет:
6pcs/set
Капка брод:
Да, Повеќе од 7 години капка брод искуство на интернет.
Големина:
Mixed size rings combine together to sell

Слични производи во категоријата