• Неодамнешно
7# 7-8мм Природна Розова Копчето Бисер & Кубни Циркони Срцето Прстен

7 7-8мм Природна Розова Копчето Бисер & Кубни Циркони Срцето Прстен

DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна

Најдобра по продажба на услуги.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .Како на клиент детални барања. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2. Мала количина прифати
7. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
Точка Име
Свадба Бисер циркони Прстен
Прстен Тип
Срце Облик На Прстен
Место на Потекло
Кина
Бисер Големина
7-8mm
Бисер Боја на природна Розова
Бисер Одделение
ААА
Бисер Форма
Копче
Бисер Тип
Природните Слатководни бисер
Накит Наоѓање
Sterling Silver
MOQ
1 Пар Пакување & Испорака
Пакет :
1. Примерок прифатливо
6.
Плаќање :
1.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк . Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма. Со различни големини, форми, бои. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Цена со добар квалитет
5. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик. Нашите Услуги
1. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето .
Време на испорака :
1. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа. Брза испорака
8. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
PR0040
Материјал:
бисер
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
PAIBO
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Точка Бр.:
PR0040
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери

Слични производи во категоријата