• Неодамнешно
  • -23 %
BAIHE Солидна 14K Розово Злато 0.03 кт Заверена H/SI Круг Намали Вистински Природен Дијаманти Свадба Жените Трендовски парична Казна Накит Прстен

BAIHE Солидна 14K Розово Злато 0.03 кт Заверена H/SI Круг Намали Вистински Природен Дијаманти Свадба Жените Трендовски парична

DEN 24648.00
DEN 32011.20

Количината на стоката
Това е достапна

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K/585 Прстен Големина:6.5 Поставка : Prong Поставување на Главниот Камен:100% Вистински Природен Дијамант Боја:H Јасност:SI-SI3 Форма:Marquise Намали Карат Тежина:0.03 кт Страна Камења : 100% Вистински Природен Дијамант Боја:H Јасност:SI-SI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.20 кт SKU:BR0072-14k DA
Услуга

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Роуз Злато
Бели Дијаманти Боја:
H
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Повод:
Свадба
Метал Печат:
14k
Пол:
Жените
Страна Камен:
дијамант
Сертификат Број:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
дијамант
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BR0072-14kDA
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Дијамант Јасност:
SI1
Дијамант Намали:
Многу добро
Дијамант Карат Тежина:
0.03 кт
Обликотшема:
Пеперутка
Може да се прилагоди?:
Yes
Ако ви треба жолто злато, злато се зголеми.:
Ве молиме контактирајте со нас.

Слични производи во категоријата