• Неодамнешно
  • -44 %
GraceAngie 1PC Волфрам Челик Црна Боја Љубовникот Прстен Мода Неколку Годишнината Подарок Жени Мажи Накит 4-6 Ширина 5-14 НИ Големина

GraceAngie 1PC Волфрам Челик Црна Боја Љубовникот Прстен Мода Неколку Годишнината Подарок Жени Мажи Накит 4-6 Ширина 5-14 НИ

DEN 255.00
DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : Grace Angie
Објектот Карактеристики : 1 PC Волфрам Челик Црна Боја Љубовникот Прстен Мода Неколку Годишнината Подарок Жени Мажи Накит 4-6 Ширина 5-14 НИ Големина
Точка Законик : CJ680 Боја : како на сликата Материјал : Волфрам Челик со Ширина : 4mm/6mm околу Тежина : 15 g Количина : 1 PC/пакет Забелешка : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm

Клучни карактеристики

Метална боја:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
GraceAngie
Површината Ширина:
4mm,6mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Број На Модел На:
CJ680
Метали Тип:
Волфрам челик
Функција:
Прстени
Компатибилност:
Никој

Слични производи во категоријата