• Неодамнешно
  • -18 %
Прекрасен Гроздобер Dichroic Стакло 925 Sterling Silver Бенд Прстен Size 8 TF136 Убави Дами Убав Накит

Прекрасен Гроздобер Dichroic Стакло 925 Sterling Silver Бенд Прстен Size 8 TF136 Убави Дами Убав Накит

DEN 708.00
DEN 864.00

Количината на стоката
Това е достапна


Прекрасен Гроздобер Dichroic Стакло 925 Sterling Silver Бенд Прстен Size 8 TF136 Убави Дами Убав Накит

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Срцето
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
tf136
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Метали Тип:
роуз злато позлатен
Компатибилност:
Подароци
Функција:
Моден
боја:
multicolor
Состојба:
Нови
Главниот Камен:
Dichroic Стакло
Тежина:
42ct
Големина:
8
is_customized:
yes
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата