• Неодамнешно
  • -44 %
GraceAngie 1PC Двојно Прилагодливи Крстот Форма Прст Заеднички Прстен Сјајна Кристал Decored Движат Жените Партија Накит 18mm Внатре

GraceAngie 1PC Двојно Прилагодливи Крстот Форма Прст Заеднички Прстен Сјајна Кристал Decored Движат Жените Партија Накит 18mm

DEN 81.00
DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : Grace Angie
Објектот Карактеристики : 1 PC Двојно Прилагодливи Крстот Форма Прст Заеднички Прстен Сјајна Кристал Decored Движат Жените Партија Накит 18mm Внатре
Точка Законик : CJ246 Боја : сребрена/злато Материјал : цинк alloly Внатрешна големина : 18 mm околу Тежина : 14-16 g Количина : 1 компјутер/пакет Забелешка : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
GraceAngie
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Број На Модел На:
CJ246
Обликотшема:
Крстот
Функција:
прстен
Компатибилност:
Никој

Слични производи во категоријата