• Неодамнешно
  • -5 %
Пад на Превозот Нов Луксузен 8 mm Медицина Знак Мажите Прстен Титаниум Челик Црна Бенд трговија на Големо Убава Индивидуални Годишнината Подарок

Пад на Превозот Нов Луксузен 8 mm Медицина Знак Мажите Прстен Титаниум Челик Црна Бенд трговија на Големо Убава Индивидуални

DEN 120.00
DEN 126.24

Количината на стоката
Това е достапна

Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат надоместени 4 Ние нема да бидеме одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас, Ако ти се врати на точка купени од нас тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите компоненти, додатоци и прирачник вклучени ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата враќа објект ПОВРАТНИ информации КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на : 1 Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими 2.8 g Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 Боја : Црна Модел : Медицина Знак Повод : Годишнина Подарок, Индивидуални Додаток ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден.7 Дена Неделно, Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро
.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Нео-Готски
Обликотшема:
Нередовните
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Број На Модел На:
RNG2164
Бренд Име:
EAMIOR
Метали Тип:
титаниум челик
Функција:
красат
Тежина:
6.8 g
боја:
Црна
Шема:
Медицина Знак

Слични производи во категоријата