• Неодамнешно
Трговија на големо Уникатен Ретро Прилагодливи Вештерка Ѕвезда Прстени Висок Квалитет на Дизајнот на Мажите Ветување Прстени Жените Подарок Overwatch Aros

Трговија на големо Уникатен Ретро Прилагодливи Вештерка Ѕвезда Прстени Висок Квалитет на Дизајнот на Мажите Ветување Прстени

DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Производ Карактеристики
1.Нов и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасна прстен со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm,9mm,10мм
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Прстени
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
CN;GUA
Обликот:
вештерка ѕвезда
боја:
античкиот сребро,бронза
Тежина:
2.2g
Големина:
resizable
Главниот Камен:
Црна
Функција:
единствени моден
Рачно изработени:
Yes
Пакет:
opp

Слични производи во категоријата