• Неодамнешно
Класичен Вистински 925 Сребрен Прстен Мажите Фунта 7.0 mm Круг Кубни Циркони CZ Накит Anillo Hombre Големина 9 10 11 12 13 R240

Класичен Вистински 925 Сребрен Прстен Мажите Фунта 7.0 mm Круг Кубни Циркони CZ Накит Anillo Hombre Големина 9 10 11 12 13 R240

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен Вистински 925 Сребрен Прстен Мажите Фунта 7.0 mm Круг Кубни Циркони CZ Накит Anillo Hombre Големина 9 10 11 12 13 R240
Прстен Големина : 9, 10, 11, 12, 13 (САД)
Метал : 925 sterling silver (st amped)
родиум позлатен
Камен : 7mm кубни циркони
Прстен тежина : околу 9.2 g
Количина : 1 Парче
Превозот
1. Ние обично брод предмети во 1 до 7 работни дена за вашите нарачки. За кориснички налози, тоа може да потрае подолго време. Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања во врска со превозот аранжман.
2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или aliexpress стандард на превозот. За налози кои се поголеми од $200, ние нудиме бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12, 13
Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Површината Ширина:
9mm
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Lingshan
Број На Модел На:
R240
Материјал:
Кубен Циркони
Метал Печат:
925
Метал:
Sterling Silver
is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
7.0 MM
Главниот Камен Форма:
Круг
прстен тежина:
9.2 g

Слични производи во категоријата