• Неодамнешно
  • -30 %
925 фунта сребрен прстен Мода двојна боја на злато и сребро прстен Уникатен накит жена прстен

925 фунта сребрен прстен Мода двојна боја на злато и сребро прстен Уникатен накит жена прстен

DEN 94.00
DEN 134.40

Количината на стоката
Това е достапна


За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. 4. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка!

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Golden
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
J624
Производ материјал:
925 Sterling silver
Квалитетот на производот:
Здравствена заштита, заштита на животната средина
Производот е погоден за:
Девојчето, подарок
Кристално големина:
mm
Прстен големина:
7-8-9

Слични производи во категоријата