• Неодамнешно
  • -48 %
Жените свадба Xia Mu накит класичен црвен кристал прстен женската мода женски накит сите натпревар Јапонија прстен

Жените свадба Xia Mu накит класичен црвен кристал прстен женската мода женски накит сите натпревар Јапонија прстен

DEN 6465.00
DEN 12432.00

Количината на стоката
Това е достапна


Мозаик материјал : Злато Позлатен вештачки дијамант
Состојба : нова
Xinqite : Свежо печени
No. : Ytln_jz_gdh
Добредојдовте на пинг Li Продавница
Материјал : Алуминиумски+стакло + JDDE
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, Висока-Квалитет, Висока-Квалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!
Што е Злато Исполнет ?'
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
превозот
Купување 1-4 објект бесплатен превозот на Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
Купување 7 точка ЕМС за Постигнување на 7-14 дена,
Купување 15 објект DHL за Постигнување на 4-8 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Повратни Информации И Услуга
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите објекти,
Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова,
ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Текстурата на материјалот:
вештачки кристално
Боја Класификација:
Црвено 19 (внатрешно обемот 65mm) црвена број 16 (внатрешен дијаметар circum
Стил:
Ruili
Применливи пол:
Женски
Шема:
Фабрика цвеќиња
Без разлика дали на самото место:
Стоки на залиха

Слични производи во категоријата