• Неодамнешно
  • -32 %
Giemi Чиста 925 Sterling Silver Прстени За Жените Дама Романтична Свадба Партија 2018 Нов Дизајн Сребро Партија Додаток

Giemi Чиста 925 Sterling Silver Прстени За Жените Дама Романтична Свадба Партија 2018 Нов Дизајн Сребро Партија Додаток

DEN 78.00
DEN 115.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
J58001
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Giemi
Функција:
n
Компатибилност:
n

Слични производи во категоријата