• Неодамнешно
  • -35 %
Промоција!!! Прстен свадба Накит Сирена Прстен Рубин Birthstone 925 Фунта Сребро за Жените, Големината 5-10 Пад на превозот

Промоција!!! Прстен свадба Накит Сирена Прстен Рубин Birthstone 925 Фунта Сребро за Жените, Големината 5-10 Пад на превозот

DEN 842.00
DEN 1295.52

Количината на стоката
Това е достапна


Плаќање
1. Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Испорака
1.Ние брод нашите предмети од Воздух mail. Испорака обично трае од 15 до 35 дена да повеќето земји.
2.Дополнителни превозот цена што ќе биде потребна за ЕМС Превозот


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
DMRJS011
Поставување Тип:
Prong поставување
CertificateType:
ЦВА
Сертификат Број:
no
Главниот Камен:
Рубин
Обликотшема:
Плоштад
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
choucong
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Кристално
Печат:
s925
прстен:
жените прстен
Свадба прстен:
Ангажирање накит
Sapphire накит:
SONA Дијамантски прстен
прстен кутија:
Yes
is_customized:
yes

Слични производи во категоријата