• Неодамнешно
  • -42 %
Св. kunkka 925 Sterling Silver Циркон Турција Круг Злото Прстен Anillos Свадба Прстени За Жена Bijoux Anel Ангажман Прстен Накит

Св. kunkka 925 Sterling Silver Циркон Турција Круг Злото Прстен Anillos Свадба Прстени За Жена Bijoux Anel Ангажман Прстен Накит

DEN 88.00
DEN 151.68

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани Купувачи : 1. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш . 2.Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето! 3.Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви кажам каде е тоа,и ве молиме да не се отвори спорот,се надеваме на вашето разбирање,ви благодарам. Бренд Име : Св. kunkka Состојба : 100% Сосема Нов A nd Висок Квалитет на Боја : Како На Сликата Материјал : Сребрен,Кубни Zironia Crytal : Кристал Големина : Прилагодлив Носи Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Предложи Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата Одговара за : Млади и Зрелост Женски Вашите дизајни и wholesales се добредојдени Повеќе Квантитет Повеќе Попуст на Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика answer : ___________________________ Note : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области). Ние можеме да понудиме пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RG0012
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Св. kunkka
Површината Ширина:
1.5
Функција:
убава

Слични производи во категоријата