• Неодамнешно
  • -32 %
GIEMI Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јасно Кубни Циркон Прстен Нов Плима Жените Свадба Ангажман Прстени Класичен Предложи Накит

GIEMI Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јасно Кубни Циркон Прстен Нов Плима Жените Свадба Ангажман Прстени Класичен Предложи

DEN 250.00
DEN 366.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
Giemi
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
J31601
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Види детали
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слични производи во категоријата