• Неодамнешно
8 * 27.5 * 8 мм дијаметар од 8 mm опрема вратите и Прозорците макара Мали гумени тркала имајќи макара

8 * 27.5 * 8 мм дијаметар од 8 mm опрема вратите и Прозорците макара Мали гумени тркала имајќи макара

DEN 511.20

Количината на стоката
Това е достапна

Имајќи одржување и прашања кои имаат потреба од внимание
1. Нашата продавница сите имајќи е полн со посветен путер пред да одат надвор, сите во подоцнежна употреба процес не да додадете други нафта, нафтени производи ќе доведе до различни внатрешни наместо путер растворени резултат во имајќи штета.
2. На обичните пати може да биде крпа натопена во мала количина на подмачкување на нафта или ' рѓа-доказ нафта во имајќи површината може да се избрише нежно, да може ефективно да се избегне рѓа, спречување на прашината, која може ефикасно да се зголеми на работниот живот.

Клучни карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
8мм
Надворешниот Дијаметар:
27mm
Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
R тип на кружен лак
is_customized:
Yes
Материјал:
ПОМ

Слични производи во категоријата