• Неодамнешно
625 zz BT0523 5 * 23 * 7 профили надвор од Европскиот стандард 20 топката леб пластични имајќи макара најлон 3 d принтери

625 zz BT0523 5 * 23 * 7 профили надвор од Европскиот стандард 20 топката леб пластични имајќи макара најлон 3 d принтери

DEN 410.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
5mm
Надворешниот Дијаметар:
23mm
Тип:
Прозорецот Ролки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
R тип на кружен лак
Материјал:
ПОМ

Слични производи во категоријата