• Неодамнешно
2 Парчиња/set Метал 290 x 26 x 9mm Целосна Продолжен 50cm Планината Дупка 11 x 7mm 2 Секции Топката Имајќи Молчи Фиока Слајд за алатница

2 Парчиња/set Метал 290 x 26 x 9mm Целосна Продолжен 50cm Планината Дупка 11 x 7mm 2 Секции Топката Имајќи Молчи Фиока Слајд

DEN 505.44

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Материјал : Метал Тежина : 182g Главната Боја : Сребро Тон Димензија : Пати во : 290 x 26 x 9mm/11.4" x 1" x 0.35"(L*W*T) Целосно Продолжен Должина : 50cm/20 Дел Број : 2 Секции Планината Дупка Големина : 11 x 7mm/0.43" x 0.28"(L*W) Опис : 2 секции страна планината топката имајќи молчи фиока слајд.
Cushioned функција за pick-up намалување на шумот.
Се користи во Кујната Кабинет, Фиока, Канцеларија Биро, Мебел, Алатка Кутија. Пакет Содржина : - 2 x Фиока Slide

Клучни карактеристики

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
фиока slide
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UXCELL

Слични производи во категоријата