• Неодамнешно
  • -18 %
YAOPEI Оригинални Одговара За Nissan Infiniti Маса Протокот на Воздух Метар MAF Сензорот 226807S000 AFH70M-38

YAOPEI Оригинални Одговара За Nissan Infiniti Маса Протокот на Воздух Метар MAF Сензорот 226807S000 AFH70M-38

DEN 1023.00
DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна


YAOPEI Оригинални Одговара За Nissan Infiniti Маса Протокот на Воздух Метар MAF Сензорот 226807 S000 AFH70 M-38 Детали за Производот : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Гаранција : Да Дел број : 22680-7 S000 AFH70 M-38 Fitment : За 2003-2008 Nissan 350z За 2009-2015 Nissan 370z За 2007-2014 Nissan Altima За 2005-2012 Nissan Армада За 2009-2014 Nissan Cube За 2005-2014 Nissan Граница За 2009-2015 Nissan GT-R За 2004-2011 Nissan Maxima За 2006-2014 Nissan Murano За 2004-2012 Nissan Pathfinder За 2004-2015 Nissan Потрагата За 2008-2014 Nissan Непријателските За Периодот 2007-2012 Nissan Sentra За 2004-2012 Nissan Титан За 2007-2014 Nissan Обратно За 2005-2012 Nissan Xterra За 2012-2013 Nissan NV1500 За 2012-2013 Nissan NV2500 За 2012-2013 Nissan NV3500

Клучни карактеристики

Мерен Опсег:
22680-7S000
Резолуција:
22680-7S000
Бренд Име:
YAOPEI
линеарна:
22680-7S000
Чувствителност:
22680-7S000
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
22680-7S000
Тип:
Термички Тип
Вител Тип:
22680-7S000
Повторливост:
22680-7S000
ОЕМ:
22680-7S000
Автомобил Производител:
ЗА NISSAN INFINITI
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
Yes
испорака:
брза испорака
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
Тип:
маса протокот на воздух метар

Слични производи во категоријата