• Неодамнешно
Нови Пристигнување 4 пар 8 компјутери 5332s DJI Mavic Воздух Пропелер пропелери Сечилото реквизит за DJI Mavic Воздух Летало Додатоци

Нови Пристигнување 4 пар 8 компјутери 5332s DJI Mavic Воздух Пропелер пропелери Сечилото реквизит за DJI Mavic Воздух Летало

DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна

Нови Пристигнување 4 пар 8 компјутери 5332s DJI Mavic Воздух Пропелер пропелери Сечилото реквизит за DJI Mavic Воздух Летало Додатоци
8 КОМПЈУТЕРИ 5332s пропелери

Клучни карактеристики

боја:
Злато, Бела
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Тежина:
30
Број На Модел На:
5332s пропелери за DJI Mavic воздух
Име:
4 пар 8 компјутери Mavic Воздух Пропелер Сечилото
Тип:
5332s пропелери за DJI Mavic воздух
За:
DJI Mavic воздух
Употреба:
DJI Mavic Воздух Летало Додатоци

Слични производи во категоријата