• Неодамнешно
Нови Пристигнување 2 пар 4 парчиња Злато Мрачно 5332s пропелери DJI Mavic Воздух Пропелер Сечилото реквизит за DJI Mavic Воздух Летало Додатоци

Нови Пристигнување 2 пар 4 парчиња Злато Мрачно 5332s пропелери DJI Mavic Воздух Пропелер Сечилото реквизит за DJI Mavic Воздух

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Нови Пристигнување 2 пар 4 парчиња Злато Мрачно 5332s пропелери DJI Mavic Воздух Пропелер Сечилото реквизит за DJI Mavic Воздух Летало Додатоци 4 ПАРЧИЊА 5332s пропелери

Клучни карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Тежина:
30
Број На Модел На:
5332s пропелери за DJI Mavic воздух
Име:
2 пар 4 парчиња Злато Мрачно 5332s пропелери DJI Mavic Воздух Пропелер
Тип:
5332s пропелери за DJI Mavic воздух
За:
DJI Mavic воздух
Употреба:
DJI Mavic Воздух Летало Додатоци
боја:
Злато шари

Слични производи во категоријата