• Неодамнешно
Долго бал Матурска Вечер Фустан Капа Ракав Целосна Кристал рачно изработени облека де mariee Gown Партија Вистински Фотографии OL102928

Долго бал Матурска Вечер Фустан Капа Ракав Целосна Кристал рачно изработени облека де mariee Gown Партија Вистински Фотографии

DEN 9504.00

Количината на стоката
Това е достапна

Долго бал Матурска Вечер Фустан Капа Ракав Целосна Кристал рачно изработени облека де mariee Gown Партија Вистински Фотографии OL102928

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Слонова Коска
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Моден Елемент:
Контраст Боја
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Кристал,Sashes
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Бренд Име:
oucui
Воз:
Никој
Број На Модел На:
OL102928
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Сатенски
фустан должина:
Целосна Должина
Материјал:
100% Полиестер
Големина:
4 to 14
боја:
исто како и слики
квалитет:
Првиот-Класа
вид бизнис:
производител
Accessorize:
сјае beading
Обвивка Материјал:
Сатенски
Zip:
YKK Скриени Zip
Биста Подлога:
Дише Подлога

Слични производи во категоријата