• Неодамнешно
  • -9 %
Нане Зелена 2018 Пром Фустани А-линија Шпагети Ремени Chiffon Beaded Backless Долго Матурска Gown Вечерни Фустани Облека Де Соаре

Нане Зелена 2018 Пром Фустани А-линија Шпагети Ремени Chiffon Beaded Backless Долго Матурска Gown Вечерни Фустани Облека Де Соаре

DEN 4062.00
DEN 4464.00

Количината на стоката
Това е достапна

Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12.под биста = ? 6. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.Фустан во боја = ?
A.Целосна Биста = ? 2.Должина рамо до биста = ? 9.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани . Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
1 .Рамо до рамо = ? 8.
Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Нашата Фабрика Функција : 1. Конкурентна Цена. Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан. Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина до Дестинацијата
DHL
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена. Големина на единица : cm или инчен 1.Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!
2 . Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 .

Клучни карактеристики

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Бренд Име:
HVVLF
Половината:
Природни

Слични производи во категоријата