• Неодамнешно
  • -9 %
modabelle 2018 Светло Сина Цвеќиња Цвет Пром Фустан Ракавите се Види Преку Tulle Vestido Де Гала Пром Фустани Долг Вечер Партија Облечи

modabelle 2018 Светло Сина Цвеќиња Цвет Пром Фустан Ракавите се Види Преку Tulle Vestido Де Гала Пром Фустани Долг Вечер Партија

DEN 7613.00
DEN 8366.40

Количината на стоката
Това е достапна

Висина _________ инчи /см
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена.Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 15 дена од денот на вашите нарачки пратката*. Откако на вашиот враќање е потврдено и прегледани, ве молиме овозможи до два платежна циклуси за тоа да се кредитираат на вашата сметка.
Фустанот е со големина што го наредил, но не и одговара
Фустани кои не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Биста ________ инчи /см 2. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.
modabelle 2018 Светло Сина Цвеќиња Цвет Пром Фустан Ракавите се Види Преку Tulle Vestido Де Гала Пром Фустани Долг Вечер Партија Облечи
Ние прифаќаме Прилагодено облечи. Предмети вратени во неприфатливата состојба ние не ќе се обработува како наплата и ќе се испраќаат назад кон вас.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.обичај се прилагоди не може да прифати било каква причина се откаже и retreun. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да вашата нарачка спецификации. Вашите коментари се од големо значење во нашиот бизнис успех. Обидете се на вашиот фустан што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на облека. Откако нашите продавачи го одобри вашето барање, ве молиме испратете го објектот и завршен Производ за Враќање Форма назад кон нас, како е можно поскоро.
Нашата Политика Откази
1. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Дефектен, Оштетени или Misshipped Предмети
Ќе се квалификува за враќање на парите на целосна куповната цена плус трошоците за превозот за неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Бренд Име:
modabelle
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Моделот
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
2018011203
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Големина:
Custom made, Plus Size,Standard Size
превозот:
Брза испорака
Стил:
Вечер Партија Фустани
Тип:
дипломирањето се облекуваат
Дизајни:
abiti da сера lunghi
Vestido де Baile:
пром фустан жени

Слични производи во категоријата