• Неодамнешно
4.3 Долго Моторни Бакар Микс Јаглерод Четка 10 x 12 x 32-милиметри 2 ПАРЧИЊА

4.3 Долго Моторни Бакар Микс Јаглерод Четка 10 x 12 x 32-милиметри 2 ПАРЧИЊА

DEN 351.36

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ Моторни Бакар Јаглерод Четка Фитнес Генерички Електричен Мотор Материјал Јаглерод, Бакар Големина на Четката (Приближно) 10 x 12 x 32-милиметри / 2/5" x 1/2" x 1 5/32"(L * W * H) Должина(Приближно) 11cm / 4.3"
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем.

Клучни карактеристики

Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
Како објаснување
Излезен Напон (V):
Како објаснување
Електрична Енергија Генератор Тип:
Како објаснување

Слични производи во категоријата