• Неодамнешно
  • -5 %
Замена на Проектор Светилка SP-ЛАМБА-078 за INFOCUS IN3124 / IN3126 / IN3128HD

Замена на Проектор Светилка SP-ЛАМБА-078 за INFOCUS IN3124 / IN3126 / IN3128HD

DEN 2827.00
DEN 2976.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Функција : Замена На Проектор Светилка
Светилка Модул : СП-ЛАМБА-078
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 280 W
Проектор / Проектори : За INFOCUS IN3124 / IN3126 / IN3128 HD
Опис
Замена на Проектор Светилка SP-ЛАМБА-078 за INFOCUS IN3124 / IN3126 / IN3128 HD
Светилка Модел SP-ЛАМБА-078
Проектор : За INFOCUS IN3124 / IN3126 / IN3128 HD
Wattage
280 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Замена на Проектор светилка со домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-078
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC,EMC
Име:
CTLAMP
Карактеристики:
Светилка со Модул
Просечен Живот (часот):
2500
Гаранција:
150days
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11

Слични производи во категоријата