• Неодамнешно
  • -5 %
Компатибилен Проектор светилка PANASONIC ЕТ-LAE12/PT-EX12KE

Компатибилен Проектор светилка PANASONIC ЕТ-LAE12/PT-EX12KE

DEN 5381.00
DEN 5664.00

Количината на стоката
Това е достапна


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
SANYO PLC-HF10000 L
EIKI EIP-HDT1000 , LC-HDT1000
PANASONIC PT-EX12 KE
Дел Број : POA-LMP146/610 351 5939 , ЕТ-LAE12 Wattage : 380 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
POA-LMP146/610 351 5939

Слични производи во категоријата