• Неодамнешно
  • -15 %
BL-FP230H /СП.8MY01GC01/P-VIP230/0.8 E20.8 проектор Светилка За OPTOMA GT750 GT750A GT750EAC Компатибилен СРЕЌЕН BATE

BL-FP230H /СП.8MY01GC01/P-VIP230/0.8 E20.8 проектор Светилка За OPTOMA GT750 GT750A GT750EAC Компатибилен СРЕЌЕН BATE

DEN 929.00
DEN 1093.44

Количината на стоката
Това е достапна


Тип : Компатибилни Светилка
Дел Број : BL-FP230 H
Компатибилен со : HD300 X/HD33/HD3300
Wattage : VIP230 E20.8
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
BL-FP230H
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Гаранција:
180 дена
Тип:
Компатибилен проектор крушка светилка
Wattage:
230W

Слични производи во категоријата