• Неодамнешно
  • -8 %
Оригиналниот Проектор Крушка Светилка НН-LP10 за ЛВ-5100/НН-5110/НН-7100/НН-7105/НН-7100E

Оригиналниот Проектор Крушка Светилка НН-LP10 за ЛВ-5100/НН-5110/НН-7100/НН-7105/НН-7100E

DEN 4328.00
DEN 4704.00

Количината на стоката
Това е достапна


Вие сте купување проектор крушка светилка НН-LP10, 120 Дена Гаранција
Модел : НН-LP10 Светилка Тип : Оригинални проектор гола сијалица, го Оценувате Моќ : 132 W Делови за : НН-5100/НН-5110/НН-7100/НН-7105/НН-7100 E Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутија
Нашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.
1. Обично светилки ќе бидат испратени до вас во 3 работни дена по приемот на плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефонски број и адреса е валидна
3. Русија :
DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија.
Примачот име и презиме е потребно, вклучува првиот името + средно име + презиме.
4. На Бразил :
Ве молиме љубезно кажете ни ја вашата CPF Бр. Ако изберете DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ.
1. 180 дена гаранција од датумот на купување.
2. Ако постои проблем, или ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви покаже како да го испратите вашиот лцд проектор светилка назад
за нас, враќање поштарина треба да бидат платени од страна на купувачи.
3. Замена светилки ќе бидат испратени до вас по враќа објект примени, тестиран и потврден да бидат функционира, обично тоа треба цела
Од 24 до 48 часа.
Ако постои било прашање на над проектор светилка L V-LP10 , ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
НН-LP10
SKU:
НН-LP10
База Тип:
uhp
Употреба:
бизнис образование дома
Гаранција:
120 дена
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Траење на живот:
2000hrs
Одговара за:
НН-5100/НН-5110/НН-7100/НН-7105/НН-7100E
поврзани моќ:
132W
Напон:
110-220v
оригиналниот:
Кина

Слични производи во категоријата