• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет на Компатибилен Проектор Сијалица ELPLP54 / V13H010L54 За Epson EX31 / EX71 / EX51

Висок Квалитет на Компатибилен Проектор Сијалица ELPLP54 / V13H010L54 За Epson EX31 / EX71 / EX51

DEN 999.00
DEN 1051.20

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1-Ние сме професионални лцд проектор светилки производители кои има голема фабрика која нуди широк спектар на избор и promotely испорака на клиенти од целиот свет.
Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и run-time ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.
Контакт Со Нас На :
Aliexpress Messaging System
Trademanager
Оставајќи ни порака
Испраќање ни E-mail
Ние и ветуваме на најдобар квалитет на проектор светилка и ние чувајте го прават нашите најдобри за да понуди секој клиент најдобра услуга.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.За било незадоволен со вашата нарачка ,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценки ( на пример, како 1 или 2 ѕвезди на секое од полињата ) или неутрални и негативни повратни информации ,на повратните информации и рејтингот не може да биде ревидиран откако ќе ја објавите .Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми .
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
2- Нашата главна дејност е трговија на големо и ние сме го направиле тоа за повеќе од 15 години ,имаме голем пазар во оние земји(САД,Мексико ,Европските земји и др). Ви благодариме за соработката . Што повеќе ,тоа се решава ништо за вашиот проблем.Ако имате било какви барања ,се чувствуваат слободни да не контактирате на својата погодност.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Број на модел : ELPLP54 / V13 H010 L54
Функција : 100 % Сосема Нов Замена Голи Светилка
Живот време : до 2000 година часа
Гаранција : 120 дена
Испорака Детална : 3 дена
Вати : 175 watts
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Опис
Светилка Модел ELPLP54 / V13 H010 L54
Проектор : За OSRAM 69793 P-VIP 230/0. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
ELPLP54/ V13H010L54
Светилка Модул:
ELPLP54/ V13H010L54
Гаранција:
120 дена
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Карактеристики:
Проектор Blub
Просечен Живот (часот):
2000 година
Прозрачна Флукс:
2500
Напон:
85-265V
Wattage:
175 W
вклопуваат со:
За EPSON EX31 / EX71 / EX51 / EB-S72 / EB-X72 / EB-S7 / EB-X7

Слични производи во категоријата