• Неодамнешно
  • -12 %
Бесплатен превозот ! ЕК.J6000.001 Оригинални проектор светилка со станбен за ACER P5260E проектор

Бесплатен превозот ! ЕК.J6000.001 Оригинални проектор светилка со станбен за ACER P5260E проектор

DEN 4182.00
DEN 4752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Професионална Соработка Тим. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : EC.
Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пад писмо по е-пошта. Сигурен Corporation. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине ја напушти проектор во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем. Проектор светилки слабо како тие возраст. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај. 180-ден Гаранција.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : ВИП Опис на Производот
Попуст достапни за купување количина
510pcs попуст од 2%
1020 компјутери попуст од 3%
Услови на купување :
Гаранција : 90 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Нашите пакување :
Зошто да се купи од нас
1. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
ЕК.J6000.001
Бренд Име:
АЊО

Слични производи во категоријата