• Неодамнешно
  • -5 %
Компатибилен Проектор Светилка SP-ЛАМБА-049 за INFOCUS C448 IN5104 IN5108 IN5110

Компатибилен Проектор Светилка SP-ЛАМБА-049 за INFOCUS C448 IN5104 IN5108 IN5110

DEN 1778.00
DEN 1872.00

Количината на стоката
Това е достапна

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-049
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC,EMC
Име:
CTLAMP
Карактеристики:
Светилка со Модул
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
150days
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11

Слични производи во категоријата