• Неодамнешно
250W DC48V Ултразвучно Овлажнител Трансдуцерот

250W DC48V Ултразвучно Овлажнител Трансдуцерот

DEN 3264.00

Количината на стоката
Това е достапна


Тип
Напон
Големина
Моќност
Водата Го Оценувате
UCE-UHT-230 W
48 V
253*91*70 MM
230
4.5 KG/H
Ултразвучно Овлажнител Трансдуцерот

Клучни карактеристики

Тип:
Прочистувач На Воздух Делови
Број На Модел На:
250W DC48V
моќност:
250w
DC:
48V

Слични производи во категоријата