• Неодамнешно
MU1510051393 Отвори Кристал Druzy Шарм Agates Druzy Pendant

MU1510051393 Отвори Кристал Druzy Шарм Agates Druzy Pendant

DEN 4060.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. 25mm
Shippment
1. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Клучни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
MU1510051393
Бренд Име:
MUDULLA

Слични производи во категоријата