• Неодамнешно
  • -20 %
Шарени Камења Исцелување Кристал Pendant Кожа Синџири Ѓердан Камен Шарм Pendant Ѓердани

Шарени Камења Исцелување Кристал Pendant Кожа Синџири Ѓердан Камен Шарм Pendant Ѓердани

DEN 97.00
DEN 120.96

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Pendant Occation : Christams подарок За Неа Материјал : алуминиум Позлата : Сребро Позлатен Големина : Како слика покаже Тежина : Околу 15g Пакет : 1pc pendant ѓердан
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SN0376-FA01
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата