• Неодамнешно
  • -10 %
50sets/многу 25*15mm Стакло Свет два јамка 16mm бронзена Круна Pendant Locket Шарм широк отворање на стакло Шише, стаклени ампули pendeants

50sets/многу 25*15mm Стакло Свет два јамка 16mm бронзена Круна Pendant Locket Шарм широк отворање на стакло Шише, стаклени ампули

DEN 1656.00
DEN 1839.84

Количината на стоката
Това е достапна

па можно е да има малку деформација понекогаш.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.
Pls Забелешка : 1. ние ќе се потрудиме да ви помогне .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем. вашето задоволство е наша цел. кажете ми кои се вашите проблеми . Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.
Продажба 50sets/многу 25*15mm Стакло Свет два јамка бронзена Круна Pendant Locket Шарм широк отворање на стакло Шише, стаклени ампули pendeants
Опис
Вклучува : galss goble.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. Се разбира,ако се користи лепило добро,тоа нема да влијае на вашиот дизајн., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.Бидејќи handmaade.база, не се вклучуваат играчка во стакло шоу
Answer : ___________________________ Note : база е поголем за 1mm од отворањето на шишето, ако умот,pls не цел.
diy за себе
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји. ви благодариме. Ве молиме без избрзани негативна или неутрална повратни информации .

Клучни карактеристики

Метална боја:
бронзена боја, сребрена боја, мешана боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
25мм*15mm
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата