• Неодамнешно
  • -10 %
6mm Пиперка во облик на galss шише pendant ориз магија златен ѓердан капа 35x6mm

6mm Пиперка во облик на galss шише pendant ориз магија златен ѓердан капа 35x6mm

DEN 831.00
DEN 923.04

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешки : Овие се полу-готови производи,ќе мора да лепак капа и шише заедно себе
големина : 35x6mm
Боја : Златна
Внатрешниот Дијаметар на тесно грло : За 4mm
Од Дијаметар на тесно грло : За 6mm
можете да изберете што треба објект,а потоа ми кажете бројот

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
35x6mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло

Слични производи во категоријата