• Неодамнешно
  • -18 %
Socharming луксузни pendant за ѓердан прави природата на империал камен големина 40x60mm многу бои

Socharming луксузни pendant за ѓердан прави природата на империал камен големина 40x60mm многу бои

DEN 291.00
DEN 354.72

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
XT-003
Објектот Материјали
Скапоцен камен
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
Мушка големина : 40x60mm, дупка големина 2.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Јајце
Број На Модел На:
002
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
socharming
Метали Тип:
Камен

Слични производи во категоријата