• Неодамнешно
  • -26 %
Multicolor Природен Камен Ѓердан Лава Камен Монистра Ѓердани Мода Накит Божиќ Подарок

Multicolor Природен Камен Ѓердан Лава Камен Монистра Ѓердани Мода Накит Божиќ Подарок

DEN 218.00
DEN 294.72

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Процес : рачно изработени Стил : Мулти Природен Камен влакно Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљубените Подароци Најдобар подарок За Неа Материјал : природни хематит лава камен ѓердан Позлата : Сребро Позлатен Големина : 8mm монистра камен Тежина : Околу 50g Синџир на должина : 45см Пакет : 1pc ѓердан Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Секој природен камен тешко е да се задржи цврста форма,всушност не постојат двајца се слични,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
01SN0386-8mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој

Слични производи во категоријата