• Неодамнешно
  • -5 %
Multicolor 12MM Сива Сини Школка Бисер Сребрена Тока Ѓердан +12Mpearl pendant

Multicolor 12MM Сива Сини Школка Бисер Сребрена Тока Ѓердан +12Mpearl pendant

DEN 716.00
DEN 753.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Приврзоци Тип:
Круг

Слични производи во категоријата