• Неодамнешно
  • -5 %
Нерѓосувачки Челик Cremation Погребот Крст Привезоци Накит Ангел Срцето Пепел Urn Pendant Спомен Keepsake Urn Милениче Ѓердан Накит

Нерѓосувачки Челик Cremation Погребот Крст Привезоци Накит Ангел Срцето Пепел Urn Pendant Спомен Keepsake Urn Милениче Ѓердан

DEN 319.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


2. Стил : ПАНК Мода
3. ГОЛЕМИНА : Види на сликата
4. Квалитетни : excellen
5. Количина : 1 BUC Ѓердан
Pendnat големина : Види на сликата Пакет Содржина : 1 buc ѓердан како на слика
Гаранција :
100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот .Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот
Детали
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме ти плаќање
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работа дена
Кина пост воздух : 10-30 работа дена
Dhl : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до to4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Service : Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл .Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина .ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот.ви благодариме

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Обликотшема:
Крстот
Функција:
заклучување на крстот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата