• Неодамнешно
  • -0 %
5pcs сребро 316L не ' рѓосувачки челик 50/60/70/80см rolo синџири за парфем locket ѓердан

5pcs сребро 316L не ' рѓосувачки челик 50/60/70/80см rolo синџири за парфем locket ѓердан

DEN 331.00
DEN 331.20

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница! 5pcs сребро 316 L не ' рѓосувачки челик 50/60/70/80см rolo синџири за парфем locket ѓердан

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
001
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Стил:
Гроздобер
ОДГОВАРА ЗА:
Етерично Масло Pendant Ѓердан
ltem Тип:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
50/60/70/80cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил 2:
Повик/Спортски

Слични производи во категоријата