• Неодамнешно
18 8 Насоки 6x7mm Розова Ориз Бисер Ѓердани+бесплатна испорака

18 8 Насоки 6x7mm Розова Ориз Бисер Ѓердани+бесплатна испорака

DEN 1464.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Камења Информации :
Свежа вода образован бисер, розова ориз бисер, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 6x7mm(бисер). должина : 18"(ѓердан). затворач : Магнет затворач Пакување : Убава Свила Торбичка

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
no

Слични производи во категоријата