• Неодамнешно
  • -15 %
25pcs--17x16mm Антички сребрен тон на срцето Шарм Крстот Шарм pendant за diy изработка на Накит

25pcs--17x16mm Антички сребрен тон на срцето Шарм Крстот Шарм pendant за diy изработка на Накит

DEN 128.00
DEN 150.24

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Големина : 17x16mm
Материјал : Цинк Легура
боја : Антички сребрен
количина : 25pcs
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Само треба на слики и примероци.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
pj698
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата