• Неодамнешно
Лето Подарок Ѓердан Ѓердан Шарм Chokers Ѓердани За Жените Трендовски Буци Врат Модни Додатоци Накит

Лето Подарок Ѓердан Ѓердан Шарм Chokers Ѓердани За Жените Трендовски Буци Врат Модни Додатоци Накит

DEN 187.20

Количината на стоката
Това е достапна


Лето Подарок Ѓердан Ѓердан Шарм Chokers Ѓердани За Жените Трендовски Буци Врат Модни Додатоци Накит

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Це Lan Lan
Број На Модел На:
5209988
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
20 cm + 8 CM
Должината за pendant синџир :
16 cm
Тежина:
6 g
Точка име :
Лето Ѓердан Синџир

Слични производи во категоријата